Hodnotenie obchodu

Priemerné hodnotenie obchodu je 4,9 z 5 hviezdičiek. 138 hodnotení
5
134x
4
1x
3
0x
2
0x
1
3x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole:

Ako by ste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnotenie od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie.

Bezpečnostná kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnotení

AP Avatar autora Aneliia Pukhta Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 03.01.2026
MF Avatar autora Marija Lastovychak Apartmany Fabrika Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 02.01.2026
RM Avatar autora Renata Medvecká Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 20.12.2025
Velmi spokojená
MC Avatar autora Marta Chepushtanova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 13.12.2025
Sada je super, už po 3 umytí hlavy nemám žádný problém. Dávám 5 hvězd
BJ Avatar autora Bardovska Julia Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 06.12.2025
LA Avatar autora Lavrynenko Anna Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 03.12.2025
DC Avatar autora Dora Csibreyova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 25.11.2025
NU Avatar autora NADIIA URBANOVA Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 16.11.2025
LK Avatar autora Liza Kemin Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 11.10.2025
Moc se mi tento produkt líbí, výsledky jsou zaručené. Už mám třetí balení a opravdu ho doporučuji. Tento e-shop mohu jen pochválit – není to moje první objednávka a vše je vždy perfektní: vzorečky, dárky i rychlé doručení.
MN Avatar autora Mariia Nesen Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 09.10.2025
Дуже дякую за швидку доставку та приємне ставлення. І окремо за маску в подарунок 🥰🥰
AM Avatar autora Anna Makarenko Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 21.09.2025
SC Avatar autora Svitlana Chopyk Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 20.09.2025
MS Avatar autora Miloslava Sosnarová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 20.09.2025
YT Avatar autora Yevhenija Tsar Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 20.09.2025
SM Avatar autora Simona Mahnerová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 06.08.2025
Spokojená-velice
TV Avatar autora Thi Nhung vu Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 06.08.2025
100% spokojeni.
K Avatar autora Kristýna Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 02.08.2025
Spokojenost,byl to první nákup.,ale velmi rychlé dodání a ještě přidány vzorecky. Děkuji
PM Avatar autora Pimucan Marta Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 22.07.2025
OF Avatar autora Oleska Fedoranych Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 17.07.2025
LH Avatar autora Libuše Hřebejková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 13.07.2025

Ovládacie prvky výpisu

138 položiek celkom